Новини

Успішно проведений курс!!!!!!

Зі святами!!!!

ВІТАЄМО З ПРИЙДЕШНІМИ ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ!!!!! Нехай в цей День любов і радість прийде у Ваше життя, хай мир і спокій не покидають Ваші серця!!!! Дорогі наші клієнти та учні пам'ятайте, що ми працюємо для Вас і прикладемо максимум зусилля, щоб Ви були задоволені нашою роботою!!!! З любов'ю, колектив навчального центру "OMBRE"!!!

Вітаємо переможця весняної акції!!!

Беріть участь та вигравайте! Тільки для вас, дорогі жінки, з любов'ю навчальний центр "Ombre"!!!

Ми переїжджаємо!

Ми стараємось для ВАС!!!!

Ми вміємо дивувати!!!

Корпоратив у розпалі)))

Для вас наші дорогі – експрес курс Аерографія!!!

Наші нові і нові перемоги!!!

Новітній курс аерографії у нашому навчальному центрі пройшов на усі 100%!!!!

Підвищення кваліфікації

Дужее пізнавальний курс “Гелева ліпка”

Семінар LUXIO в навчальному центрі “OMBRE”

Нарешті відбувся довгоочікуваний семінар, який проводила фірма LUXIO! Дуже дякуємо, що завітали до нашого міста та показали нові технології, а головне - познайомили ближче з торговою маркою преміум класу!!!

"Luxio"

Задоволені учасники акції!

Оксана Петросаняк залишилася дуже задоволеною після шліфування волосся!

Переможець акції!

Переможцем акції стала Когут Оксана!!!! ВІТАЄМО!!!!! Макіяж у виконанні майстра Наталії доповнить ваш образ і додасть вам масу позитивних емоцій!!!!!!!

Якість-ціни!!!

Останній місяць за старими цінами!!! Поспішайте у навчальний центр "Ombre" : пройти, хто ще не встиг курси за напрямом, який вас цікавить та зробити послугу, про яку ви мріяли. З 1 СІЧНЯ У НАШОМУ ЦЕНТРІ НЕЗНАЧНЕ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН!!! Адже ви бачите, що якість наших послуг з кожним роком росте, а ціни залишалися незмінними!

Курс повторення для мамочок!

За чисельними проханнями і тільки для випускниць Білецької Христини, майстер організовує одноденний курс по нігтьовій естетиці для молодих мамочок, які хочуть відновити знання після декрету. За детальною інформацією звертайтесь в навчальний центр "OMBRE"!

Успіхи Христини!!!

Наша ГОРДІСТЬ!!!!

Майстер навчального центру "OMBRE" підкорив Мадрид! Точніше, 5-7 листопада проходив Чемпіонат Nailympion Spain. Обдарований, творчий майстер нігтьової естетики - Білецька Христина здобула дві медалі - золота та срібло.Серед ста учасників та на чужій території і отримати перемогу!!! Це свідчення великої працездатності, цілеспрямованості, витривалості. Христина цю перемогу присвятила свої сім'ї і любителям наполегливої праці. І це свідчить про її орієнтири на високе і праця для когось чи заради когось. Саме такий тип людей досягає успіху у житті. Христина це "нова" людина нашої епохи, якою пишаються не тільки її близькі, побрати по роботі, але й земляки. Ми всі радіємо твоїм успіхам. І нехай ця чергова перемога буде стартом для нових звершень!

Конкурс “Moulin Rouge”

Навчальний центр "OMBRE" 3 листопада брав участь у Львівському конкурсі (стиль - MOULIN ROUGE) - це Fashion-показ з демонстрацією 12-ти стильних образів. Суддями конкурсу були відомі стилісти-колористики, призери багатьох міжнародних чемпіонатів Європи. Головне, що суддею був представник школи "Raphael Perrier" у Франції - відомий стиліст, перукар, переможець світових чемпіонатів - Кевін Лафонтен, який оцінив нашого талановитого майстра перукарського мистецтва - Марію Лебідь, у арсеналі якої почесне четверте місць! На цьому ми не зупиняємось і дивуватимемо вас нашими досягненнями!!!

"Moulin Rouge"

КОСМЕТОЛОГІЯ

УВАГА!!!!! Вперше навчальний центр "Ombre" співпрацює з досвідченою клінікою косметології. Тільки для вас ми відкриваємо ексклюзивні курси косметології. Викладачами будуть лікарі клініки, які мають величезний практичний досвід в апаратній і ін'єкційної косметології, а також постійно стежать за інноваціями в даній сфері. По закінченні ви отримаєте диплом, великий багаж знань та практичний досвід!!! За деталями звертайтесь до Наталі - 0978465139!!!
ВПЕРШЕ у Дрогобича і ТІЛЬКИ у навчальному центрі "OMBRE" послуги із проблемними нігтями на ногах!!!! - Корекція врослого нігтя . За допомогою скоб. На врослий ніготь поставити скоби. Ця процедура абсолютно безболісна, але дуже ефективна. Проблему не слід ховати її потрібно усувати!!!!! Повірте, що майстер Володимир прикладе максимум зусиль, щоб ваші ніжки були не тільки красиві, але й здорові!!!!!

Курс аерографії

Семінар з художнього розпису!!!

Релакс нашої переможниці!!!

Мрії збуваються!!! Олеся Тимків ніколи не вірила, що може перемогти у розіграші. А зараз сидить у кріслі для педикюру та насолоджується спа-процедурами у виконанні майстра Володимира, який вкладає максимум зусиль, щоб клієнточки були задоволені своїми ніжками!!!! Навчальний центр "OMBRE" не тільки крокує з модою, але й допомагає втілювати мрії!!! Слідкуйте за нашими акціями і беріть обов'язково участь!!!!

Переможець!!!!

Вітаємо Олесю Тимків з перемогою! Обіцяємо, що Ваші ніжки після усіх процедур у виконанні нашого майстра Володимира будуть у відмінній формі

Курси “Для себе…”

Ми плануємо запустити любительські курси "Для себе...": - зачіски, - макіяж, - манікюр. Щоб Ви могли робити себе ще красивішими, не виходячи з дому.

Наші пригоди на фестивалі “Дзеркало моди – 2016”!!!

Гарного перегляду!

Відео!!

Єдиний сертифікований навчальний центр у Дрогобичі!

Цими днями сталась визначна подія у світі краси Дрогобича. Вперше у нашому місті навчальний центр "Ombre" нагороджений сертифікатом ІІІ групи акредитації за напрямом нігтьова естетика, спеціалізація "моделювання нігтів", а майстер - Білецька Христина, цього ж центру, пройшла атестацію за системою стандартів ГО "Комітет стандартів салонів краси" і підтвердила кваліфікацію "Майстра моделювання нігтів, 3 рівень кваліфікації". Лише два навчальні заклади у Львівській області володіють таким високим званням, а загалом в Україні - 23.
«Комітет стандартів салонів краси» створений для того, щоб впроваджувати в Україні світові стандарти навчання в сфері індустрії краси та виводити наш сервіс на світовий рівень якості обслуговування. До Комітету входять провідні майстри і експерти навчальних центрів у сфері індустрії краси України та як: Галавіна, Гринчишин, Сакеляра, Мальована, Амросієва, Дюденко (голова комітету). Саме ці люди засвідчили готовність "Ombre" стати в один ряд з відомими салонами краси та навчальними центрами. Основні направлення КССК це є розробка критеріїв, проведення атестації та переатестації спеціалістів індустрії краси, навчальних шкіл, салонів, а також задоволення попиту роботодавців у кваліфікованих фахівцях.
Атестація складається не тільки з теоретичних та практичних знань та вмінь, це також і досвід роботи. Христина Білецька показала високий рівень і отримала у свій адрес багато схвальних відгуків від членів комісії. У приватній розмові Христина розповіла про довгий і складний шлях до цієї, свого роду, перемоги. Цитую :"Через терни – до зірок". Так і даному випадку затрачено багато сил, фінансів, але нагорода цього вартує. Христина дякує усім своїм викладачам, адже кожен у неї вклав свою цеглинку знань, що допомогло їй рости, а особлива подяка – Наталії Гринчишин, яка допомогла їй в останні хвилини приготування, не тільки своїм затраченим часом, але й моральною підтримкою та добрим словом. Атестація за системою стандартів ГО "Комітет стандартів салонів України", що пройшла Христина, свідчить про те, що вона достойна цієї посади, яку вона займає,і того рівня який вона має. Брати участь у таких заходах – зростати професійно.

На запитання, що дає вам ця кваліфікація Христина перелічила переваги:
- Підтвердження кваліфікації всіх викладачів центру;
- Підтвердження рівня освіти;
- Єдина програма навчання, затверджена КССК;
- Викладачі центру отримують все ті ж привілеї, що і інші атестовані майстра;
-За підсумками атестації навчального центру видається сертифікат відповідного рівня;
- Випускники, крім дипломів про закінчення атестованого навчального центру, отримують єдиний сертифікат КССК, як атестовані майстра.

По закінченні розмови Христина оптимістично заявила, що це лише початок і на цьому вони не зупиняються, бо скільки живемо – стільки ростемо! А від себе додамо, що пишаємося своїми земляками і бажаємо все нових і нових звершень!

1000-ий учень навчального центру “Ombre”!

Вітаємо! ХАРІВ ЛІЛІЮ - 1000 учня навчального центру "Ombre"!!!! Нехай наш подарунок - стерилізатор гластереновий (шаріковий) - дає тобі поштовх до самореалізації та розвитку в обраній галузі!!!!!!

Нам всього 1 рік, але скільки роботи зроблено!!!!!

За рік існування навчального центру "Ombre" видано учням 991 диплом
та сертифікат, з яких більшу половину працевлаштовано.
Ми співпрацюємо з багатьма салонами краси, які саме до нас
звертаються по нові кадри. Ми щасливі, що Ви нам довіряєте і йдете в крок з модою!
Ми будемо Вас дивувати і слідкувати за новинками!

1

Успіхи нашого майстра!

Вітаємо від усієї команди навчального центру "OMBRE" нашого талановитого майстра - Христину Білецьку з перемогою! ЇЇ талант оцінив Комітет стандартів салонів України!!!! Бажаємо нових звершень і натхнення! Любимо і цінуємо!!!

Дрогобичу – 925!

Навчальний центр "OMBRE" бере активну участь у святкуванні 925 річниці Дрогобича!!!
Наші талановиті викладачі проводили майстер-класи,
дрогобичанам робили гарні зачіски, манікюр,
діткам - аквагрим.
Усі були дуже задоволені !

1 1 1

Переможець акції!!!!

ВІТАЄМО!!!! Переможцем нашої акції стала Христина Мацялко!!!! Дякуємо усім за участь! Чекайте нових розіграшів!!!

Наші роботи

1 1 1 1

13 вересня був день перукарів!!!

1