Акції

Обери собі подарунок сам

Якщо ви придбаєте будь-яку продукцію (з галузі перукарська справа чи нігтьова естетика) на суму 200 грн. і більше у нашому навчальному центрі "OMBRE" ви маєте можливість взяти участь у безпрограшній лотереї і отримати цінний подарунок!!! Акція діятиме з 06.02.2017 р. по 14.02.2017 р.!!!! Не пропустіть цікаву і вигідну пропозицію!

Подарунки!!!!

Дорогі клієнти зробіть своїм близьким чудовий подарунок до свята Миколая - сертифікат на послуги у навчальному центрі "OMBRE"!!!! Що може бути краще як присвятити час собі!

Ніжечки красиві до свята!

Від сьогодні до Дня РОМАНА (01.12.2016) діє знижка 20 % на апаратних педикюр усім хто по паспорту Романович чи Романівна!!!!! Запис вже проводиться !!!! Зробіть так, щоб до свята ваші ніжки були неперевершені!!

Подарунок від “OMBRE” !!!

АКЦІЇ від навчального центру "OMBRE" тривають! Осінь - холодна пора і негативно впливає на наше волосся. Але ми допоможемо зберегти його у гарному стані, блискучим і здоровим за допомогою поліровки, яка знімає 90% посічених кінчиків, залишаючи вашу довжину!!! Умови: - бути підписником нашої сторінки (https://vk.com/ombredrog); - репостити цей запис собі на стіну. Переможця визначить додаток Random. Розіграш відбудеться 30 жовтня о 20:00. Успіху усім!!!

Будь1000-им учнем!

Завітайте до нас і можливо сам ти станеш 1000-им учнем навчального центру «Ombre»!!!! У навчальному центрі «Ombre» міста Дрогобича та у всіх його філіях (м. Косова) буде видано ювілейний 1000-ий диплом учня. Хто ним стане отримає цікавий і цінний подарунок і ввійде у історію нашого навчального центру. Адже «Ombre» є одним із лідерів на ринку послуг, про що свідчить кількість учнів.

Красиві ніжки!!!

І знову ми Вас дивуємо!!! З нагоди відкриття нового кабінету в навчальному центрі "OMBRE"" ми проводимо конкурс. У подарунок : педикюр + спа процедури + покриття гель-лаком від майстра Володимира!!! Умови: - бути підписником нашої сторінки (https://vk.com/ombredrog); - репостити цей запис собі на стіну. Переможця визначить додаток Random. Розіграш відбудеться 9 жовтня о 21:00. Успіху усім!!!

Кастинг на кращу назву

У зв"язку з відкриттям салону в навчальному центрі Омбре оголошується кастинг на кращу назву. Переможцю СПА педикюр та парафінотерапія рук від нашого гуру педикюру Володимира в подарунок! Чекаємо на цікаві та креативні ідеї. Свої пропозиції надсилайте у приватні повідомлення !!!

З нагоди Дня народження “OMBRE””

З нагоди Дня народження "OMBRE"" ми проводимо конкурс. У подарунок - сертифікат на 500 грн. на наші послуги!!!
Умови:
- бути підписником нашої сторінки (https://vk.com/ombredrog);
- репостити цей запис собі на стіну.
Переможця визначить додаток Random.
Розіграш відбудеться 21 вересня о 21:00.
Успіху усім
img